Új zongoraszéket kapott a művelődési ház
A tavalyi évben teljes sikerült felújítani művelődési ház zongoráját Pallagi Judit lelkes szervezőmunkájának, az önkormányzat jelentős anyagi támogatásának és faluközösségünk művészei által adott önkéntes koncertek bevételeinek köszönhetően. A zongoraszék még hiányzott, így nagyon örültünk Henter Tamás Bertalan adományának, az új zongoraszéknek!
Nagyon szépen köszönjük felajánlását!
Greff Katalin
Verőce község alpolgármestere