Ismét elmaradt a zöldhulladék begyűjtése, de hamarosan pótolja a szolgáltató
A VERTIKAL Group Nyrt. június 17-én arról tájékoztatta a polgármesteri hivatalt, hogy „2025. 06. 16. napján esedékes Verőce kisautós területén a kommunális hulladék begyűjtésében elmaradás történt.”
A cég ígérete szerint a lehető legrövidebb időn belül gondoskodnak a pótlásról, addig is arra kérik a lakosságot, hogy a hulladékot hagyják az ingatlanok előtt.
„Köszönjük együttműködésüket és megértésüket! Az okozott kellemetlenségért szíves elnézésüket kérjük” – zárul a polgármesteri hivatalnak küldött levél.