Anyák napi meglepetés az Idősek Klubjában
Május 7-én a Halacska csoport látogatott el az Idősek Klubjába. Az iskolába készülő tündéri ügyes ovisok nagyon szép táncos-éneklős műsorral és kedves ajándékkal köszöntötték klubtagjainkat anyák napja alkalmából. Nagyon köszönjük nekik, és Marcsi néninek, valamint Ildikó néninek ezt a szép élményt.
Szöllősi Szilvia intézményvezető